21 Aralık 2012,
 0

Yeni bir yıla gireceğimiz bu günlerde yılbaşı hazırlıkları tüm hızı ile sürüyor.Yeni yıla evinde girmeyi düşünmeyenler yılbaşı otelleri ve eğlence yerlerini tercih ediyor.Bu tercihlerini erdek`te gerçekleştirmeyi düşünenler için zengin menüsü ve sürpriz eğlenceleri ile yılbaşı balosu düzenleyecek olan helin hotel ie bunu yılbaşı tatili fırsatına dönüştürmüş.
Yılbaşı gecesi fasıl ile pop müziği bir arada sunacak olan helin hotel müşterileri canlı müzikle yeni yıla merhaba diyecek.Yeni yıl balosunda sanatçı altar eşliğinde ilk yerli içecek ve aperatifleri 40 tl`ye sunacak olan otel sınırsız yerli içecek,zengin yemek menüsü ve müşterilerine özel sürprizleri bir paket halinde 120 tl gibi cüzi rakamlarla sizlere sunuyor.Yılbaşını otelde konaklayarak geçirmeyi düşünenlere ise yeni yıl kahvaltısı dahil kişi başı 35 tl`ye sunuyor.
Otel toplu rezervasyonlarıda kabul ediyor.Ayrıntılı bilgi ve rezervasyonlarınız için 0266 835 6161 no`lu telefondan bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki konumuz olan Avşa Adası Resmi Sitesi adlı yazımızda avsa, avşa adası ve avşa otelleri konuları hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir