6 Şubat 2016

Kategori: Gündem
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Loading...
6 Şubat 2016,
 1

Merhaba değerli takipçilerimiz, sizlere bu yazımızda yaz hazırlıkları 2016 konusunda merak edilen tüm sorulara cevap vereceğiz.

Özellikle bu yıl Erdek ve çevresinde tatil düşünenler sezonun nasıl geçeceği ve nezaman başlayacağı ve kalacak yerler konusunda bizlere sorular sormaya başladılar. Bizde bu konuda ziyaretçilerimizi aydınlatmak için bu yazıyı hazırlamaya karar verdik. İlk olarak sezon beklentisinin yüksek olduğunu belirtmekte fayda var.Özellikle Erdek esnafı ve konaklama tesislerinin işletmecileri erken bayram tatil ile sezonun uzayacağı ve erkenden başlayacağı yönünde hem fikirler.Bu nedenle hazırlıklarını öne almayı planlayan tesislerde haziran ayı itibarı ile yer bulmanızda sorun yaşanmıyacağını belirtiriz.Mayı ayının 20`sinden sonra ısından havalar ve baharın o eşsiz hissiyatını Erdek`te bulacağınızı garanti ediyoruz.Bu nedenle sessiz sakin kafa dinlemek isteyenler için mayıs ve haziran ayının biçilmiş bir kaftan olduğunu hatırlatmamızda fayda var.

Hareket isteyenler veya izinlerini temmuz ve ağustos ayında kullanmak zorunda olanlar için otel ve pansiyonlardan ön rezervasyon yaptırmalarını kesinlikle tavsiye ediyoruz.Bu tarihlerde yer bulmada sorun yaşanabileceğini sizlere hatırlatırken sorunsuz bir tatil için mutlaka ve mutlaka önceden yerinizi ayırtın.Bu konuda web sitemizde yer alan konaklama tesislerinden yararlanabilirsiniz.

Erdek ve ocaklar otelleri fiyatları 2016 yaz sezonunda geçen yıl ile aynı rakamlar telaffuz ediliyor.Yarım pansiyon hizmet veren bu tesislerde mayıs ve haziran aylarında en düşün kişi başı 60 tl`den yer bulabilirsiniz.Temmuz ve ağustos aylarında ise fiyatlar %50 oranında artmakta olduğunuda belirtiriz.

Pansiyon fiyatları 2016 yılında en düşük kişi başı 30 tl iken maximum 60 tl arasında olacağı bize gelen haberler arasında. Eğer kalabalık gelecekseniz kişi sayısına bağlı olarak belirlenen apart daire hizmeti veren konaklama tesislerini araştırınız.

Sezonun eylül ayının ortalarına kadar devam ettiği Erdek ve ocaklar bölgesinde güzel bir tatil geçirmeniz dileği ile bu yazımıza son verirken konu altında yer alan yorum alanından bizlere merak ettiğiniz konularda sorularınızı sorabilirsiniz.

erdek-2016

Bir önceki konumuz olan Yosun Otel Haritası adlı yazımızıda okumanızı öneririz.

3.195 kisi

1 Yorum “Yaz Hazırlıkları 2016

  1. ESMA dedi ki:

    MERHABA ,

    EYLÜL AYINDA ERDEKTE DENİZE GİREBİLİR MİYİZ, bilgi vermenizi rica ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir