Erdek-Erdek.Com'da Yerinizi Aldınız mı?
Yıllık Ortalama olarak 4 Milyon civarında sayfa gösterimine sahip olan,ayrıca 220 bin'i aşkın ziyaretçisi ile bizler, Erdek ve Ocakların tüm Türkiye'de en iyi tanıtımını yapıyoruz.
Neden Erdek-Erdek.Com
Marmara bölgesi`ndeki Turizm yerleri`ni tanıtan firmamız Erdek konulu web sitesini yayın hayatına sokmuştur.Siz Erdek`li ve Misafirlerine hayırlı olmasını dileriz.Bu Web sitesindeki amacımız Erdeğe tatil`e çıkmayı ve erdek`te yaşamayı düşünenlere yaşam ve konaklama konusunda rehber olması ve erdek konusunda ön bilgi sahibi olmasıdır.Avşa adası, Cunda ve Sarımsaklı tatil belderinde başarılı, güçlü tanıtım ve reklam çalışması olan firmamız bu Kervana Erdek konulu web sitesinide katarak gücüne güç katmıştır.
Web sitemizde Firmalarınızı,Otel, Motel, Apart ve Pansiyon gibi işletmelerinizin Reklamını vererek, tatilcilerin detaylı olarak işletmenizi tanımasını aracısız birebir sağlayabilirsiniz.Firmamız hiç bir şart altında reklamını yaptığı işletmelerden Komisyon almamaktadır.Bize vereceğiniz reklamlarınızda Ağırlıklı olarak Google Trends`te göreceğiniz gibi hedef kitleniz olan müşterileriniz İstanbul,Bursa ve Ankara illerimizden olacaktır.Sitemizin %80 Ziyaretleri bu şehirlerden gelen aramalarla gerçekleşmektedir.
Google Arama Motorunda 1.sayfada olan diğer tatil sitelerimizin arasındaki dolaşım,Erdeği alternatif olarak tanıtmaktadır.Bu sayede ziyaretçiler bol alternatife sahip olmakla birlikte,reklam veren firmalar daha çok tanınmakta,internet üzerinden daha çok rezervasyon almaktadırlar.
Ayrıca web sitesi olmayan firmalara birbirinden seçkin web siteleri tasarlamaktayız,Var olan sitelerinizin bakımı dahil yenilemelerini yapmaktayız,üstelik çok uygun fiyatlar ile.
Sizde bu olağanüstü tatil tanıtım fırsatlarından yararlanarak firmanızın reklamını bize verebilirsiniz,Bunun için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.İritbat için Msn veya Mail Yolu ile avsaadasi@hotmail.de adresinden bize ulaşabileceğiniz gibi 0 554 365 2223 no lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
Ayrıca reklam verenler çok özel promosyonlarımız ile kazançlı çıkacaklar.Bilgi için hemen bizimle iletişime geçiniz.

1 Yorum “Reklam

  1. filiz dedi ki:

    merhaba bende erdek ocaklardakı evım ıcın reklam vermek ıstıyorum yardımcı olurmusunuz