Merhaba değerli ziyaretçilerimiz, bu yazımızda sizlere ocaklara nasıl gidilir konusunda beldemize ulaşım bilgilerini vereceğiz. Son yıllarda artan popülaritesi ile tatilcilerin gözdesi haline gelen beldemize ulaşım hiçde zor değil.

Ocaklara ulaşım için öncelikle Erdek`e ulaşmanız gerekiyor. Anadolu tarafından gelecekseniz Bandırma istikameti üzerinden karayolu vasıtası ile önce Erdek`e ulaşabilirsiniz, Erdek içi kamplar yolu mevkii üzerinden giden yolu takip ettiğinizde yol sizi beldemize çıkarmaktadır.

Ocaklara denizden ulaşım için ise sadece trakya bölgesinden gelebilenler istifade edebilmektedir. Ocaklar`a direk denizden ulaşım bulunmamaktadır. Tekirdağ üzerinden hergün Erdek`e günlük deniz seferleri düzenlenmektedir. Araçlı gelecekler bir önceki paragrafımızdada belirttiğimiz gibi Erdek içi kamplar yolu mevkii üzerinden beldemize ulaşabilirler.

Araçsız gelecekler ise Erdek Otogarı içerisinden her 30 dakikada bir kalkan minibüsler vasıtası ile Ocaklara ulaşabilirler.Eğer kalabalık iseniz taksi ile pazarlık ederek beldemize ulaşmak daha uygun ve rahat bir yol olabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz