Ocaklar Plajları
Ocaklar Plajları

Marmara bölgesinin en güzel tatil beldesi olan ve son yıllarda oldukça popülerliği artan Ocaklar köyümüzün plajları nasıldır işte bu makalemizde sizlere detaylı bilgiler vereceğiz.

Ocaklar Plajları içerisinde en çok tercih edileni köyümüzün sahil bandı üzerinde bulunmaktadır. Köyümüzü içine alan büyük bir koyun içerisinde boydan boya uzanan sahili ve eşsiz kumsalları ile oldukça rağbet gören bu sahil hem gündüz hem gece oldukça kalabalıktır. Gündüz denize girip güneşlenebileceğiniz bu sahilimizde geceleri kuma servis yapılan sıcak ve soğuk içecekler ile birlikte nargile eşliğinde keyifli saatler geçirirsiniz.Sabahın erken saatlerinde dolmaya başlayan sahilde öğlen saatlerinde yer bulmak neredeyse imkansız hale gelmektedir. Sahilimizde ister şezlong kiralayarak ister kuma havlu sererek güneşin ve denizin tadını çıkarabilirsiniz. Bu konuda Ocaklar Otelleri içerisinde bazı işletmeler ücretsiz şezlong hizmeti sunmaktadır.Bu sebeble eğer Ocaklar tatili düşünüyor ve internet üzerinden yer ayırıyorsanız mutlaka iletişim kurduğunuz işletmelere ücretsiz şezlong hizmeti bulunup bulunmadığını sorunuz.Ocakların plajı haricinde Narlı ve Erdek çuğra plajları`nı alternatif olarak kullanabilirsiniz. Yine aynı kasabaların yolu üzerinde bulunan küçük koylarda plaj keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. Sahil bandı üzerinde yer alan oteller ve Ocaklar pansiyonları`nı tercih edebilir nefis günbatımı anlarını sevdiklerinizle yaşayabilirsiniz.

Ocaklar sahilleri sizlere tatilinizde oldukça keyif yaşatacak güzelliktedir. Doğal güzelliklerin içerisinde keyifli bir tatil için eğer daha önce gelmediyseniz mutlaka köyümüze geliniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz