Erdek Gece Hayatı-Eğlence Yerleri-Erdek Geceleri
Erdek gece hayatı, farklı eğlence mekanları ile sahil kenarında bulunan çeşitli barları,türkü evleri,canlı müzik yapılan mekanlar ve 2008 yılında faaliyete giren Kaya Disco`su ile renkli bir görünüme sahiptir.
Up uzun sahil şeridinde yer alan barlar herkesime her zevke uygun yapısı ile göze batıyor.Ağırlıklı canlı müzik yapılan bu mekanlar gecenin geç saatlerine kadar müşterilerine hizmet veriyor.Geceye doymayanlar için seyitgazi tarafında faaliyete giren Kaya Disco sabahın ilk ışıklarına kadar sizinle beraber.
Birbirinden farklı animasyon ve gösterilerle beraber ünlü kişilerin verdiği konserler erdek gecelerine ayrı bir renk katmaktadır.Türkiyede sayılı açık hava mekanlarından olan bu yeni disco,kalitesi ile adından sıklıkla bahsettirmektedir.
Bunların dışında kumsallarda,kendi eğlence anlayışları ile eğlenen bir çok genci bir arada görebilirsiniz.Özgün yapılan bu eğlenceler halk arasındanda ilgi çekmekte ve bir çok kişi bu canlı resitali bulunduğu yerden izlemeyi tercih etmektedir.
Erdek eğlence mekanları sırası ile Cowboys Bar,A Bar,Terapi Cafe,Gonia Beach Clup,Papağan Bar,Ağrı Disco,Lal Bar,Abone Disco`dur.
Son zamanlarda epey popüler olan Catamaran Party Clup sık sık değişik organizasyonu ile ilgi çekmektedir.Sık aralıklar ünlü kişilerin davet edildiği mekan son derece renkli bir yapıya sahiptir.
Ocaklar`da yer alan ve oldukça popiler bir eğlence mekanı olan Gonia Beach Clup,Yaz aylarında hınca hınç doluluğu ve hareketliliği ile gidilmesi gereken mekanlardan.
Alternatif bir çok eğlence mekanı olan Erdek`te canınız hiç sıkılmaz.Eğer buraları aşmışsanız Avşa adası sıra dışı eğlenceleri ile gidilmesi gereken bir yer olarak sizlere tavsşye ediyoruz.