Web sitemize Emlak İlanlarınızı Eklemek Çok Kolay.Erdek Emlak Sayfamızda Sahibinden olarak ilanlarınızı verebileceğiniz bu kısımda Satılık,Kiralık Gayrimenküllerinizi Yayınlayabilirsiniz.
Size özel hazırlayacağımız sayfalarda ilanlarınız resimli ve açıklamalı olarak yayınlanacak ayrıca sizin iletişim bilgileriniz yer alacaktır.Bölelikle Aracısız komisyonsuz birebir ilanınızla ilgilenenlerle kontak kurabileceksiniz.
Özellikle Ocaklar ve Erdek`te Kiralık yazlık ve daireleriniz için bu harika fırsattan yararlanın.Yerlerinizi Aracısız Komisyon vermeden direk siz verin.
Fiyatlarımız Satılıklarınız için Sınırsız ilan süresi Kiralıklarınız için 1 Yıl Olmak Şartı ile Sadece 200 Tl dir.
Bizlere yeriniz hakkınızda bilgileri vererek fotoğrafları iletmeniz yeterlidir.Fotoğrafınız yoksa tarafımızdan hizmete dahil olarak fotoğraflarınızı çekmekteyiz.
Erdek ve Ocaklar`da Kiralık Yazlık Evler ve Kiralık Yazlık Villalar Firmamız tarafından sizlere arzunuza göre günlük veya sezonluk kiralanır.
İrtibat için 0554 365 22 23 Cep Numarasından veya avsaadasi@hotmail.de adresinden iletişim kurabilirsiniz.

2 Yorum “Erdek Emlak

  1. verda kortan dedi ki:

    erdek ocaklar köyünde akrabamız oturmakta biz de yazları orada geçirmek için küçük ve temiz kat veya varsaev arıyoruz. çok merdiven çıkamayız.boş istiyoruz.eğer varsa lütfen aylık fiatı veriniz.teşekkürler. v.k

  2. HALİL GÜNDOĞDU dedi ki:

    İYİ GÜNLER AİLEMLE BERABER 1 HAFTA TATİL İÇİN YER ARIYORUM ERDEK TE DENİZE YAKIN DAİREDE OLABİLİR FIYATI UYGUN OLURSA YAZLIK VİLLADA OLABİLİR BANA DÖNERSENIZ VE BİLGİ VERİRİSENİZ SEVİNİRİM
    05325814854
    TARİH 25 AĞUSTOS İLE 31 QAĞÜSTOS ARASI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir