23 Aralık 2012,
 0

Geçen bir sezonun ardından erdek 2013 yılına girmeye hazırlanıyor.Soğuk ve karlı bir kış döneminin başlaması ile beraber 2013 yaz sezonu için erdek otelleri erken rezervasyon hazırlıklarınada başlıyor.

2013 sezonundan beklentileri yüksek olan otelciler her nekadar ramazan ayının işlerini etkilediğini belirtsede ramazan ayı dahil haziran ve eylül aylarında uygun fiyatlı kampanyalar düzenleyerek tatilcileri erdeğe çekmeye çalıştıklarını bunun yanında düzenledikleri erken rezervasyon kampanyaları ilede bu hareketi başlattıklarını belirttiler.Soğuk geçen kışın ardından sıcak bir yazın yaşanacağı ve doluluk oranlarının artacağı beklentiler arasında.

Büyük ölçüde doluluk beklenen erdekte pansiyonlar en uygun fiyatları ve hizmetleri ile sizleri bekliyor olacak.Sezon içerisinde oteller veya pansiyonlar arasında tercih yapacak olan tatilciler ekonomik fiyatlarla tatil yapma şansını bulacak.

Buna göre erdek pansiyon fiyatları 2013 yılında haziran,eylül ve ramazan aylarında kişi başı 20 tl civarlarında iken normal sezon dahilinde 35 tl olacağı tahmin ediliyor.

Erdek otel fiyatları 2013 listesine göre kampanyalı aylarda(haziran,eylül ve ramazan ayı) kişi başı yarım pansiyon 65 ila 75 tl arasında iken temmuz ve ağustos aylarında 100 ila 120 tl civarlarında olacak.

Güzel bir bahar dönemi yaşayan erdek özellikle haziran ayında sessiz sakin ortamında yeşillikler içerisinde kuş sesleri ile beraber masmavi bir deniz ve gökyüzü ile buluşuyor.Eşsiz bir ortamı ile büyülü bir atmosfere sahip olan erdeğe daha önce hiç gelmediyseniz 2013 yaz sezonunda mutlaka tatile gelin.

Bir önceki konumuz olan Yılbaşı Balosu adlı yazımızda erdek yılbaşı 2013, erdek yılbaşı eğlencesi ve erdek yılbaşı fırsatları konuları hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir