Çocuklu Aileler İçin Tatil
Çocuklu Aileler İçin Tatil

 Tatile çıkacaksınız ama çocuğunuz var.Peki bu erdek`e tatile çıkmanıza engel olurmu?.Acaba yorucumu olur yoksa eğlencelimi?.Mutlaka bu sorular tatile çıkmadan önce kafanıza takılıyordur.

 Sizde bu konuda müzdaripseniz endişe etmeyin. Çocuklarınız ile erdek`te çok rahat ve zahmetsiz bir tatil yapabilirsiniz. Yanlız bunun için yolculuğa çıkmadan önce bazı kurallara dikkat etmeli ve kontrollü olmalısınız. İlk olarak çocuğumuzun sağlığından emin olmalıyız, mümkünse doktoruna kontrol yaptırarak bundan emin olun. İkinci olarak çocuklarımızın mekan ve ortam değişikliklerine verdikleri tepkilere göre yolculuk zamanımızı ayarlayın.Buna ilaveten yolculuğumuzda otobüslerin daha boş olduğu saatleri tercih etmeli veya çocuğumuzun uyku zamanına denk getirmeliyiz, böylelikle kendimiz sıkıntı çekmeyeceği gibi çevreyede herhangi bir rahatsızlık vermiş olmayız.Üçüncü olarak yolculuğumuzun uzaması veya çocuğumuzun sıkılması ihtimaline karşı yanımıza yiyecek ve çocuğumuzun hoşlandığı kraker vs türevi almalısınız.Dördüncü olarak rahat ve kolay bir yolculuk için ön koltuklardan, bulunmuyorsa koridordan, oda yoksa yanı boş olabilecek koltuklardan biletimizi almalıyız.Tabi en önemli unsur tatile çıkmadan önce otel rezervasyonu yaptırmanız.Çocuğunuz ile aşırı sıcak altında otel aramanız yorucu ve hatta işkence bile olabilir.Nasıl olsa yer bulurum diye asla düşünmeyin, çünkü tesisler dolu olabilir veya çocuğunuza uygun konsepte hizmet vermeyebilir, buda tatilinizi yorucu ve zahmetli bir hale getirebileceği gibi tatil için yaptığınız birikimide boşa harcamanıza neden olur.Neden çocuklarınız ile keyifli bir tatil yapmayasanızki, bu onlarında hakkı değilmi?

 Tatilde ise denize sıfır ve havuzlu otelleri tercih etmelisiniz.Hatta çocuk havuzu ve aqua türü çocuklarınızın eğlenerek vakit geçirebilecekleri hizmetleri barındıran tesislerden yer ayırtırsanız çocuklarınız ile tatile çıkmak keyifli ve eğlenceli bir hal alacak ve sizde bundan büyük zevk alacaksınız. Erdek ocaklar havuzlu oteller açısından daha çok seçeneğe sahiptir

5 YORUMLAR

  1. 6 kişilik ailemin kalabileceği bir eve ihtiyacım var uygun fiyatlı bayramın son gününden itibaren 3 gece kalacağım yardımcı olurmusunuz tesekkurler

  2. selam.
    5 aylık bebeğimiz var ve erdek te havuzlu müstakil bir villa veya tatil köyünde konaklamak istiyorum,yardımcı olabilirmisiniz.

    0542 616 35 95
    engin GÖNEN

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz