19 Mart 2019
Kategori: Erdek Ucuz Tatil
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Loading...
19 Mart 2019,
 0

Türkiye`nin 4. Marmara bölgesinin 2.büyük şehri bursa`ya yakın tatil yerleri neresidir diye internet sitelerinde dolaşıyorsanız ve bu makalemizi okuyorsanız doğru adrestesiniz demektir.

Bursada oturan bir çok tatilci yakın yerleri tercih etmektedir. Genelde günübirlik veya hafta sonu tatilini tercih eden bursa`lılar tatil olanaklarının daha çeşitli olması sebebi ile genel olarak Erdek ve hemen yanı başında bulunan Ocaklar kasabalarını tercih etmektedirler. Araçla sadece 129 km mesafede bulunan Erdeke yolculuk özel araçla 1 saat 50 dakika sürerken otobüs ile 2,5 saat sürmektedir. Bu nedenle sabah saatlerinde erdeke yolculuk yapan bir tatilci dilerse günübirlik tatil yaparak akşam saatlerinde evine dönüş yolculuğu yapabilir veya hafta sonunu geçirmeyi düşünüyorsa cuma, cumartesi ve pazar günleri dahilinde güzel bir haftasonu tatili yapabilir.Bir çok uygun seçeneği ve mükemmel tatil olanakları ile erdek ve ocaklar kasabaları tatilciler için mükemmel bir seçim olacaktır.

Eğer sizde bu olanaklardan yararlanmak istiyorsanız web sitemizde yer alan pansiyon ve apartları veya otelleri tercih edebilir aracısız online rezervasyon yaparak tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

bursaya yakın tatil yerleri
Ocaklar Sahili Sabah Saatleri

Bir önceki konumuz olan Erdek Ocaklar Nerede adlı yazımızıda okumanızı öneririz.

895 kisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir