Erdek Balayı Önerileri
Erdek Balayı Önerileri

 Erdek`te karı koca olarak çıkacağınız ilk tatile hazırmısınız? Birlikte yaşayacağınız hayat macerasının bu ilk yolculuğunda ilk önerimiz balayı programını beraber planlamanız olacak.Çünkü bu sayede hem işiniz kolaylaşacak ve bunun yanında yaşayacağınız memnuniyet dahada artacaktır.İlk olarak karşılıklı konuşmanız ve bir takım konulara birlikte karar vermeniz gerekiyor.Bribirinize soru cevap şeklinde sorulan sorularla kendiniz için en iyi balayı planını uygulayabilirsiniz.Peki nedir bu sorular?

 İlk önce balayı tatilinizi gerçekten erdek`te yapacakmısınız? Parasal açıdan dikkatlimi olmakmı yada dağıtmakmı öncelikli tercihiniz olacak!. Balayınızda tembellikmi yaparsınız yada aksiyonamı meraklısınız? Balayı paketleri yada kendi özel turunuzmu daha ön planda. Balayı fantezisi veya hayalleriniz nelerdir?. Tüm bu sorulara karşılıklı cevaplar bulduktan sonra sırada konaklama ve buna bağlı yapılacaklara göre bütçe oluşturmak kalıyor.Bu konudaki sorunuda çözdükten sonra hayalinizdeki balayına bir adım daha yaklaşarak son bir seçim yapmanız lazım.Bunun için ya balayı paketleri satan tur firmaları ile görüşüp balayı otelleri arasından bir tercih yapabilir yada web sitemizde yer alan oteller arasından bir tercih yapabilirsiniz.Her iki yoldan birini tercih ettikten sonra geriye rezervasyon yaptırmak kalıyor ama bundada dikkat etmeniz gereken konular var.Öncelikle hataya düşmemek ve bu konuda yanlış karar vermemek gerekiyor.Bunun içinde dikkat etmeniz gereken konuları sizler için sıraladık.

 Öncelikle rezervasyon yaptırırken odanızın çift yataklı olması gerektiğini bildirin.Bunun için en iyi odaları ve fiyatlarını sorgulayın.Tabiki bunları yaparken balayı çifti olduğunuzda belirtin.Bu sayede iyi bir oda size tahsis edilebileceği gibi otelin sizlere bazı hoş sürprizleri olabilir.Tur firması yada otelinize rezervasyon detaylarını bildirmekte fayda var, mesela denize sıfır veya sigara içilmeyen oda gibi.Ayrıca bu konuda cimrilik yapmamanızı tasviye ediyoruz,çünkü her nekadar balayı tatilinizi odanızda geçirmesenizde özel bir odada kalmadığınız için sonradan pişman olabilirsiniz.Daha sonra balayı için hazırladığınız bütçeyi aşmamaya gayret gösterin.Bunun yanında programınızada sadık kalarak ilgilenmenizde fayda var,çünkü bu balayı ikinizin.Eğer ilgilenmesseniz programınızdan tatmin olmayabilir veya birbirinize karşı suçluluk duyabilirsiniz.Bu yüzden kararları birlikte almaktan çekinmeyin.Bir diğer önemli hususta programınızı ayarladığınız tarihlerde uygun paket programları varmı yokmu araştırın.Belki hayalinizdeki balayını uygun fiyatlarla yapabilirsiniz.Ayrıca bu konuda çevrenizden tavsiye alın veya internetten bu konuda daha önce deneyim yaşayanların yorumlarını inceleyin.Bir diğer konuda bazı aktiviteleri ayrı yapmanız, çünkü bir araya geldiğinizde birbirinize anlatacağınız çok şey olur.

 Son olarak yanınıza almanız gereken eşyaları en önemlisi balayı çifti olduğunuzu ispatlayacak nikah belgesi yada evlilik cüzdanını almayı unutmayın ve bunun yanında yolculuk programınızı son güne bırakmayın, örnek otobüs biletini son günde almak gibi. Bizden tavsiye isterseniz erdek ve ocaklar otelleri arasından bu tesislerin özelliklerine göre birlikte oluşturduğunuz balayı programına uyan her hangi bir oteli araştırmak ve bunlar arasından bir tercih yapmanız olacaktır. Erdek ocaklar otelleri balayı tatili için iyi bir seçim olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz