Erdek Tatil`inizde sizlee tavsiyemiz Buraya kadar gelmişken Avşa adası`nada uğramanız olacak.
Avşa adası erdek iskelesinden kalkan çeşitli araçlarla erdek`ten iki saat mesafede olup eğlencenin ve çeşitli alternatiflerin bol olduğu güzel bir adadır.
Erdek`ten kalkan gezi motorları günübirlik gezebileceğiniz ada sahil şeridinde bulunan konaklama tesisleri ve esnafların yer aldığı dükkanları ve hemen yanı başlarında yer alan plajlarında denize giren insanları ile bir renk cümbüşü oluşturur.Bu hareketlilik sizi oldukça şaşırtabilir.Özellikle trakya tarafından gelen tatilcilerin tercih ettiği kalabalık yapısı ile güzel bir tatil beldesi olan Avşa adası`nda daha fazla kalma isteği duyacaksınız.
Bölgede yapmış olduğumuz çalışma olan www.avsa-avsa.com sitesinden Avşa adası hakkında ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz.Ayrıca web sitemizde bulunan konaklama mekanlarını ayrıntılı inceleyebilir rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.
Ulaşımın sabah ve akşam saatlerinde gerçekleştiği bu şirin adada yapılabilecekler arasında adada bulunan eşsiz güzellikteki koylara gitmek olacaktır.Bunun yanı sıra hareketli gece yaşamını sevenler Avşa adasında kopamıyacaklar.
Adanın meşhur şaraplarınındanda siz ve sevidklerinize almanızı öneriyoruz.Eşsiz bir tada sahip olan meşhur Avşa şarapları bol olan çeşitleri ile sizlerin damak zevkine hitap ediyor.