25 Nisan 2018
Kategori: Gündem
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 puanlar, ortalama: 5,00 puan, toplam 5)
Loading...
25 Nisan 2018,
 0

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz, fark ettikki uzun zamandır sitemizde bir konu paylaşmıyoruz. İşte bu nedenle 2018 yazında Erdek nasıl olacak konulu bu makalemiz ile yine sizlerleyiz.

Son iki yılda yaşanan turizmdeki düşüş Erdek`i ve bölgede bulunan işletmeleride büyük ölçüde etkiledi. Buna nazaran 2018 yazında beklentilerin büyük olması ve ülkece yeni bir döneme imza atılacağından bunların sonucunda turizmde patlama yaşanması bekleniyor. Bu nedenle yaz hazırlıklarını büyük ölçüde tamamlayan otel, motel ve pansiyon türü işletmeciler ile yapmış olduğumuz görüşmelerde sezon için rezervasyon taleplerinin büyük olduğunu, iyi bir sezon beklediklerini görüşünü aldık. İşte bu sebeble eğer Erdek tatili düşünüyorsanız bir an önce bütçe ve planlarınıza göre otel, motel veya pansiyon rezevasyonunuzu yaptırmanız tavsiyemizdir. Erdek belediyecilik anlamındada bir çok köklü değişiklik yaşamıştır. Meydan ve çaybahçelerinin düzenlemesi bitmiş, sahil için gerekli temizlik ve düzen sağlanmış durumdadır. Her konuda gerek işletmecisi gerekse yönetimi ile yaz sezonuna kendini hazırlayan ilçemizde güzel ve hareketli bir sezon geçireceğimizden bizlerde oldukça eminiz.

Sizleride tatilinizde ilçemizde görmek isteriz. Bizlere haftanın hergünü hemen hemen her konuda soru sorabilirsiniz.

Bir önceki konumuz olan Yaz Hazırlıkları 2016 adlı yazımızda otel fiyatları 2016 ve pansiyon fiyatları 2016 konuları hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

1.424 kisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir